Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

65+ Fittraining – Marineterrein (buiten)

8 september - 12:00 - 13:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

€1
Omschrijving Elke woensdag ochtend is er een fittraining voor ouderen. Iedereen kan deelnemen op zijn eigen niveau. De trainingen variëren van loopoefeningen, circuit trainingen, buikspieren en nog veel meer. Wilt u graag uw conditie verbeteren of op peil houden en vindt u het gezellig om te sporten in een groep? Doe dan mee met deze les.
Doelgroep 65+
Dag Woensdag
Kosten €1,-
Hoe kan ik meedoen Aanmelden via: Yvonne.sciandri@gmail.com

Gegevens

Datum:
8 september
Tijd:
12:00 - 13:00
Kosten:
€1
Evenement Categorie:

Locatie

Marineterrein Amsterdam
Kattenburgerstraat 7
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com