Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Aerobics – Sporthal Oostenburg

8 november - 18:00 - 19:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Aerobics is bewegen op muziek. In 60 minuten werkt u aan uw conditie, lenigheid en spierversteviging op muziek. Iedereen kan op zijn/haar eigen niveau meedoen aan de les.
Doelgroep Volwassenen
Dag Maandag
Kosten € 3,50 volwassenen
€2,25 met stadspas
€1,75 65 +
Hoe kan ik meedoen Kom langs in Sporthal Oostenburg en doe mee!

Gegevens

Datum:
8 november
Tijd:
18:00 - 19:00
Evenement Categorie:

Locatie

Sporthal Oostenburg
Oostenburgergracht 151
Amsterdam, 1018 ND
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com