Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Badminton & Tafeltennis instuif – Sporthal Oostenburg

8 juni - 20:00 - 23:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Op dinsdag avond hebben we een badminton en tafeltennis instuif in Sporthal Oostenburg. Je kan hier de hele avond vrij spelen en de materialen zijn te leen. Ivm de Corona maatregelen hebben wij ruimte voor maximaal 30 personen. Vol = Vol. Heeft u vragen over de activiteiten? Mail naar Anouk@sciandri.com.
Doelgroep Volwassenen
Dag Dinsdag
Kosten Volwassenen € 3,50
met stadspas € 2,25
65+ € 1,75
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en doe gezellig mee. Belangrijk om je zaalschoenen mee te nemen.

Gegevens

Datum:
8 juni
Tijd:
Evenement Categorie:

Locatie

Sporthal Oostenburg
Oostenburgergracht 151
Amsterdam, 1018 ND
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com