Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Badminton & Tafeltennis instuif – Sporthal Oostenburg

Herhalend evenement bekijk alles

21 juni 20:00 23:00

Omschrijving Op dinsdag avond hebben we een badminton en tafeltennis instuif in Sporthal Oostenburg. Je kan hier de hele avond vrij spelen en de materialen zijn te leen. Heeft u vragen over de activiteiten? Mail naar Anouk@sciandri.com.
Doelgroep Volwassenen
Dag Dinsdag
Kosten Volwassenen € 3,50
met stadspas € 2,25
65+ € 1,75
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en doe gezellig mee. Belangrijk om je zaalschoenen mee te nemen.

Gegevens

Datum:
21 juni
Tijd:
Evenement Categorieën:
,
Oostenburgergracht 151
Amsterdam, 1018 ND
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com