Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Bewegen op Muziek – Marineterrein (buiten)

24 juli - 11:15 - 12:15

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Iedere zaterdag ochtend is er les bewegen op muziek. Lekker een uur lang zweten op de maat van de muziek. Werken aan de conditie en spierversterkende oefeningen, alles komt aan bod. Iedereen kan deelnemen op haar eigen niveau.
Doelgroep Iedereen kan deelnemen
Dag Zaterdag
Kosten € 1, —
Hoe kan ik meedoen Aanmelden kan via centrum@sciandri.com

Gegevens

Datum:
24 juli
Tijd:
11:15 - 12:15
Evenement Categorie:

Locatie

Marineterrein Amsterdam
Kattenburgerstraat 7
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com