Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Conditietraining (Volwassenen) – Sporthal Oostenburg

Herhalend evenement bekijk alles

25 januari 19:00 20:00

OmschrijvingElke Dinsdag avond is er een conditietraining waar iedereen kan deelnemen op zijn eigen niveau. De trainingen variëren van loopoefeningen, circuit trainingen, buikspieren en nog veel meer. Wilt u graag uw conditie verbeteren of op peil houden en vindt u het gezellig om te sporten in een groep? Doe dan mee met deze les.
DoelgroepVolwassenen
DagDinsdag
Kosten€3,50 per deelname
€1,75 met stadspas
Hoe kan ik meedoenAanmelden via: Anouk@sciandri.com, 06-31162819
Oostenburgergracht 151
Amsterdam, 1018 ND
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com