Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Kick en fun – Gymzaal Zuidpool

3 december - 15:30 - 17:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Doelgroep Groep 6,7,8
Dag Elke vrijdag middag
Kosten Gratis
Hoe kan ik meedoen Verplicht inschrijven anouk@sciandri.com

Gegevens

Datum:
3 december
Tijd:
15:30 - 17:00
Evenement Categorie:

Locatie

Gymzaal Zuidpool
Kleine Wittenburgerstraat 100
Amsterdam, 1018 LZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com