Activiteitenkalender

Recurring

Kleutergym – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

Omschrijvingklimmen, springen, zingen en dansen. Dit zijn maar een paar van de dingen die wij doen bij de kleutergym. Één…

Recurring

Kleutergym – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

Omschrijvingklimmen, springen, zingen en dansen. Dit zijn maar een paar van de dingen die wij doen bij de kleutergym. Één…

Recurring

Kleutergym – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

Omschrijvingklimmen, springen, zingen en dansen. Dit zijn maar een paar van de dingen die wij doen bij de kleutergym. Één…

Recurring

Kleutergym – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

Omschrijvingklimmen, springen, zingen en dansen. Dit zijn maar een paar van de dingen die wij doen bij de kleutergym. Één…

Recurring

Kleutergym – Sporthal Oostenburg

Sporthal Oostenburg Oostenburgergracht 151Amsterdam,

Omschrijvingklimmen, springen, zingen en dansen. Dit zijn maar een paar van de dingen die wij doen bij de kleutergym. Één…

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com