Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Meidensport – Girls United – Huis van de Wijk Waterlandplein

25 augustus - 15:30 - 17:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)
Meidensport - Girls United - Huis van de Wijk Waterlandplein
GRATIS
Omschrijving Meidensport is een wekelijkse activiteit voor meiden waarbij er kennis wordt gemaakt met sport en spel.
Doelgroep 6-12 jr.
Dag Woensdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Opgeven verplicht? Nee, het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
25 augustus
Tijd:
15:30 - 17:00
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
, ,
www.sciandri.com

Locatie

Huis van de Wijk Waterlandplein
Waterlandplein 302
Amsterdam, 1024 NB
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com