Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Meidensport – Gymzaal IKC Het Talent

Herhalend evenement bekijk alles

26 februari 17:45 19:15

Omschrijving Verschillende sportactiviteiten met alleen maar meiden. Er worden verschillende sporten en beweegactiviteiten aangeboden
Doelgroep 13+ jaar
Dag Zaterdag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en doe gezellig mee !

Gegevens

Datum:
26 februari
Tijd:
17:45 – 19:15
Evenement Categorieën:
, ,
Notweg 36
Amsterdam, 1068 MH
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com