Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Meidensport – Gymzaal Kinderboom

30 september - 16:30 - 18:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)
Meidensport - Gymzaal Kinderboom
GRATIS
Doelgroep 6-12 jaar
Dag Elke donderdag
Kosten Gratis
Opgeven verplicht? Nee, het is een open instuif dus kom en doe mee !

Gegevens

Datum:
30 september
Tijd:
16:30 - 18:00
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
, ,
www.sciandri.com

Locatie

Kinderboom
Adelaarsweg 113
Amsterdam, 1021 BZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com