Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Skateinstuif – Sporthal Oostenburg

Herhalend evenement bekijk alles

12 februari 11:00 13:00

OmschrijvingLekker klimmen en klauteren? of liever skaten? Het kan allemaal bij de Skateinstuif bij Sciandri! Kom gezellig met al je vriendjes en vriendinnetjes om 2 uur lang helemaal los te gaan!
Doelgroep4-12 jaar
DagZaterdag
KostenGRATIS DUS KOM LEKKER MEEDOEN
Hoe kan ik meedoenKom langs en doe gezellig mee!
Oostenburgergracht 151
Amsterdam, 1018 ND
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com