Activiteitenkalender

Recurring

Sport- en Funtoer Outdoor – Bijlmersportpark

Bijlmersportpark Resultaten voor bijlmer sportpark adres Zoek in plaats daarvan naar builmersportpark adres Karspeldreef 501, Amsterdam

Omschrijving Sport- en funtoer outdoor op 6 verschillende locaties. Met veel divers sportaanbod Doelgroep 6-17 jr. Dag Maandag, woensdag en…

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Denise Kempers
denise@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Richmond Bossman
richmond@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com