Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sport en Funtoer – Speeltuin Wittenburg

7 mei - 13:00 - 16:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

An event every day that begins at 13:00, repeating until 7 mei 2021

Omschrijving In de meivakantie organiseren wij een aangepaste Sport en funtoer in speeltuin Wittenburg. Verschillende sportclinics zoals kickboksen, basketbal, korfbal, floorball en meer.. Maar ook grote springkussens en leuke spellen. Iedereen tussen 4 en 12 jaar kan deelnemen. Vooraf aanmelden hoeft niet, dus kom gezellig naar de activiteit en doe mee! Voor vragen over deze activiteit, neem contact op via Anouk@sciandri.com.
Doelgroep 4 – 12 jaar
Dag Donderdag 6 mei en vrijdag 7 mei 2021
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar speeltuin Wittenburg en doe gezellig mee!

Gegevens

Datum:
7 mei
Tijd:
13:00 - 16:00
Evenement Categorie:

Locatie

Sportspeeltuin Wittenburg
Forttuinstraat 4
Amsterdam, 1018 ZZ

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com