Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sport en Funtoer – Sporthal Oostenburg

Herhalend evenement bekijk alles

22 februari 12:00 16:00

Omschrijving In de voorjaarsvakantie organiseren wij de Sport en funtoer in sporthal Oostenburg. Verschillende sportclinics zoals kickboksen, basketbal, korfbal, floorball en meer.. Maar ook grote springkussens en leuke spellen. Iedereen tussen 4 en 12 jaar kan deelnemen. Vooraf aanmelden hoeft niet, dus kom gezellig naar de activiteit en doe mee! Voor vragen over deze activiteit, neem contact op via Anouk@sciandri.com.
Doelgroep 4 – 12 jaar
Dag Dinsdag 22 februari tot en met 25 februari 2022
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar sporthal Oostenburg en doe gezellig mee!

Gegevens

Datum:
22 februari
Tijd:
12:00 – 16:00
Evenement Categorie:
Oostenburgergracht 151
Amsterdam, 1018 ND

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com