Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sport+ Noorderspeeltuin

16 juni - 16:30 - 18:30

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Het is een wekelijkse activiteit in de speeltuin waar jongeren van 12 jaar en ouder gezellig mee kunnen doen met leuke sportactiviteiten.
Doelgroep 12 jaar en ouder
Dag Woensdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Door naar de locatie te komen en aan te sluiten bij de activiteit.

Gegevens

Datum:
16 juni
Tijd:
16:30 - 18:30
Evenement Categorie:

Locatie

Noorderspeeltuin
Tweede Lindendwarsstraat 10
Amsterdam, 1015 LH
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com