Activiteitenkalender

Recurring

Sportbuurtwerk – Outdoorveld Reigersbos

Outdoorveld Reigersbos Reigersbos 303Amsterdam,

Omschrijving Het is een wekelijkse sport- & spelactiviteit waarbij de kinderen in beweging worden gezet door de verschillende spellen die…

Recurring

Sportbuurtwerk – Outdoorveld Reigersbos

Outdoorveld Reigersbos Reigersbos 303Amsterdam,

Omschrijving Het is een wekelijkse sport- & spelactiviteit waarbij de kinderen in beweging worden gezet door de verschillende spellen die…

Recurring

Sportbuurtwerk – Outdoorveld Reigersbos

Outdoorveld Reigersbos Reigersbos 303Amsterdam,

Omschrijving Het is een wekelijkse sport- & spelactiviteit waarbij de kinderen in beweging worden gezet door de verschillende spellen die…

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com