Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

SPORTCAMPUS – Sportpark Parkschouwburg

Herhalend evenement bekijk alles

31 juli 09:30 16:00

Omschrijving Sciandri organiseert in de zomervakantie op verschillende dag een sportcampus. Een dag vol met sport, spel, feest en veel plezier!
Doelgroep4 – 12 jaar
Dag Maandag 29 juli t/m donderdag 1 augustus
Woensdag 21 augustus t/m vrijdag 23 augustus
Woensdag 28 augustus t/m vrijdag 30 augustus
KostenPrijs per dag:
€ 5,– zonder stadspas
€ 3,50 met stadspas
* Exclusief lunch
Hoe kan ik meedoenInschrijven kan per dag
sportcampus.sciandri@gmail.com of 06-31162819
Plantage Parklaan 20A
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Denise Kempers
denise@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Richmond Bossman
richmond@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com