Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sporten met Beperking – Marineterrein

19 augustus - 17:00 - 18:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Op de donderdag middag hebben wij een gemengde groep sporters. Heb je een functionele, lichamelijke- of verstandelijke beperking, dan is dit sportuur voor jou! De sfeer in de les staat voorop, maar ondertussen doen we veel oefeningen om het lichaam sterk te houden. Leeftijd of geslacht maakt niet uit, iedereen is welkom!
Doelgroep Mensen met een beperking
Dag Donderdag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en doe mee met de activiteit !

Gegevens

Datum:
19 augustus
Tijd:
17:00 - 18:00
Evenement Categorieën:
,

Locatie

Marineterrein Amsterdam
Kattenburgerstraat 7
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com