Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Sportmix – Noorderspeeltuin

Herhalend evenement bekijk alles

31 augustus 13:30 16:00

Omschrijving Het is een wekelijkse sport- & spelactiviteit waarbij de kinderen mee kunnen doen met leuke sport- & spelactiviteiten.
Doelgroep 6-12 jaar
Dag Woensdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Door naar de locatie te komen en aan te sluiten bij de activiteit.

Gegevens

Datum:
31 augustus
Tijd:
13:30 – 16:00
Evenement Categorieën:
,
Tweede Lindendwarsstraat 10
Amsterdam, 1015 LH

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com