Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sportmix – Speeltuin De Waag

26 juni - 14:30 - 16:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Het is een wekelijkse activiteit in de speeltuin waar de kinderen gezellig mee kunnen doen met leuke sport- & spelactiviteiten.
Doelgroep 6-12 jaar
Dag Zaterdag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Door naar de locatie te komen en aan te sluiten bij de activiteit.

Gegevens

Datum:
26 juni
Tijd:
14:30 - 16:00
Evenement Categorie:

Locatie

Speeltuin De Waag
Oude Schans 10-D
Amsterdam, 1011 KZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com