Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sportmix – Speeltuin UJ Klaren

14 juni - 15:15 - 17:15

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Het is een wekelijkse activiteit in de speeltuin waar de kinderen gezellig mee kunnen doen met leuke sport- & spelactiviteiten.
Doelgroep 6-12 jaar
Dag Maandag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Door naar de locatie te komen en aan te sluiten bij de activiteit.

Gegevens

Datum:
14 juni
Tijd:
15:15 - 17:15
Evenement Categorie:

Locatie

Speeltuin UJ Klaren
Tweede Weteringplantsoen 10
Amsterdam, 1017 ZD
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com