Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Stoelengym – Activiteitencentrum Reel

10 november - 16:00 - 17:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Elke week wordt er bij Reel een stoelengym activiteit gegeven. We doen leuke oefeningen, zittend of staand achter de stoel. Daarnaast komen hier leuke spelletjes voorbij zoals badminton of jeu de boules.
Doelgroep Ouderen
Dag Woensdag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en doe mee met de activiteit.

Gegevens

Datum:
10 november
Tijd:
16:00 - 17:00
Evenement Categorie:

Locatie

Reel
Tussen de Bogen 16
Amsterdam, 1013 JB
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com