Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Stoelengym – De Keyzer

20 augustus - 14:15 - 15:15

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Elke week wordt er bij de Keyzer een stoelengym activiteit organiseert. Wij doen leuke oefeningen, zittend of staand achter de stoel. Iedereen kan deelnemen op zijn/haar eigen niveau. Daarnaast doen we altijd leuke spelletjes.
Doelgroep Ouderen
Dag Vrijdag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en doe mee met de activiteit !

Gegevens

Datum:
20 augustus
Tijd:
14:15 - 15:15
Evenement Categorieën:
, , ,

Locatie

De Keyzer
Czaar Peterstraat 12
Amsterdam, 1018 PR
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com