Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Stoelengym – Funenpark

9 augustus - 14:00 - 15:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving In het Funenpark wordt een stoelengym les gegeven. Heeft u moeite met uw balans en geeft het oefenen op een stoel u een gevoel van veiligheid? Dan is dit uw activiteit! Wij doen oefeningen zittend op een stoel of staand achter de stoel.
Doelgroep 65 +
Dag Maandag
Kosten €1,75
Hoe kan ik meedoen Wil je deelnemen aan deze activiteit, neem contact op met Centrum@sciandri.com

Gegevens

Datum:
9 augustus
Tijd:
14:00 - 15:00
Evenement Categorieën:
,

Locatie

Funenpark
Funenpark 161
Amsterdam, 1018 AK
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com