Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Stoelengym – Sarphathihuis

Herhalend evenement bekijk alles

26 januari 14:00 15:00

OmschrijvingIn het Sarphathihuis wordt een stoelengym les gegeven. Heeft u moeite met uw balans en geeft het oefenen op een stoel u een gevoel van veiligheid? Dan is dit uw activiteit! Wij doen oefeningen zittend op een stoel of staand achter de stoel.
Doelgroep65 +
DagWoensdag
KostenGratis!
Hoe kan ik meedoenWil je deelnemen aan deze activiteit, neem contact op met Centrum@sciandri.com
Roetersstraat 2
Amsterdam, 1018 WC
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com