Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Wandelactiviteit – De Keyzer

Herhalend evenement bekijk alles

24 januari 11:00 12:00

Omschrijving Voor ouderen die slecht ter been zijn of met een rollator lopen, organiseert SCIANDRI een wandel activiteit. Lekker wandelen in gezelschap en genieten van de buitenlucht. Er zijn wekelijks helpende handjes die je een arm kunnen geven. We wandelen op een rustig tempo.
Doelgroep Ouderen (65+)
Dag Maandag
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Kom naar de locatie en wandel gezellig mee!

Gegevens

Datum:
24 januari
Tijd:
11:00 – 12:00
Evenement Categorieën:
,
Czaar Peterstraat 12
Amsterdam, 1018 PR
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com