Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Wandelen – Ecuplein

6 juli - 10:00 - 13:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Gezellig wandelen in het gebied De Aker Sloten Nieuw Sloten en onderweg doen we ergens met elkaar bakje koffie.
Doelgroep Ouderen
Dag Dinsdag, 10.00-11.00 uur
Kosten € 1,– (inclusief bakje koffie)
Opgeven verplicht? Nee is niet nodig kom en wandel mee.

Gegevens

Datum:
6 juli
Tijd:
10:00 - 13:00
Evenement Categorie:

Locatie

Ecuplein
Ecuplein
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com