Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Zwemmen in groepsverband – Het Marnix

5 augustus - 12:00 - 14:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Heeft u gezondheidsklachten, zin om lekker te bewegen en om nieuwe mensen te ontmoeten? Kom dan elke donderdag zwemmen in het Marnix met 25% korting op de entreeprijs. We gaan eerst een uur (zelfstandig) zwemmen en daarna komen we bij elkaar onder het genot van een kop koffie of thee.
Doelgroep Volwassenen/ouderen
Dag Donderdag
Kosten €3,-
Hoe kan ik meedoen Aanmelden kan via Yvonne.sciandri@gmail.com

Gegevens

Datum:
5 augustus
Tijd:
12:00 - 14:00
Evenement Categorieën:
,

Locatie

Het Marnix
Marnixplein 1
Amsterdam, 1015 ZN
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com