Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Balkon Activiteit – Ookmeerflat

29 juni - 10:30 - 11:30

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Activiteit Beweeg activiteit vanaf balkon
Omschrijving Het is een beweegactiviteit vanaf het balkon. SCIANDRI staat in de binnentuin en geeft ouderen gym. Bewoners kunnen gewoon meedoen vanaf hun balkon.
Doelgroep Bewoners
Dag Dinsdag
Kosten GRATIS
Opgeven verplicht? Nee, kom op je balkon staan en doe mee!

Gegevens

Datum:
29 juni
Tijd:
10:30 - 11:30
Evenement Categorieën:
, , ,

Locatie

Ookmeerflat
Ookmeerweg
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com