Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

65+ Fittraining – Sporthal De Weeren

Herhalend evenement bekijk alles

20 november 10:00 12:00

OmschrijvingElke woensdag is er een fittraining voor ouderen. De les bestaat uit een warming-up, spierversterkende oefening voor het gehele lichaam en een stretch. Wilt u graag uw conditie verbeteren of op peil houden en vindt u het gezellig om te sporten in een groep? Doe dan mee met deze les. Iedereen kan deelnemen op zijn/haar eigen niveau.
Doelgroep65+
DagWoensdag
KostenLosse les € 4,–
10 Rittenkaart en 1 gratis les € 40,–
Hoe kan ik meedoenVoor meer informatie en/of aanmelden: m.huitema@amsterdam.nl
Beemsterstraat 656
Amsterdam, 1027 ED Nederland
020 632 2756
Bekijk de site van Locatie

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com