Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Ajax Clinic4Talents (sportpark Parkschouwburg)

12 augustus - 14:00 - 16:30

Geen
Omschrijving In de zomervakantie hebben we een uitgebreid Midzomer Mokum programma. Op donderdag 12 augustus organiseert de Ajax Foundation een Ajax Clinic4Talents. De inschrijvingen verlopen via SCIANDRI.  We hebben ruimte voor maximaal 40 kinderen, woonachtig in stadsdeel Centrum. Aanmelden kan via Anouk@sciandri.com.
Doelgroep 8 – 12 jaar
Dag Donderdag 12 augustus 2021
Kosten GRATIS
Hoe kan ik meedoen Aanmelden via Anouk@sciandri.com.

Gegevens

Datum:
12 augustus
Tijd:
14:00 - 16:30
Kosten:
Geen
Evenement Categorieën:
,
www.sciandri.com

Organisator

SCIANDRI
E-mail:
anouk@sciandri.com

Locatie

Sportpark Parkschouwburg
Plantage Parklaan 20A
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com