Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Balkon activiteit – Remijdenflat

13 augustus - 10:30 - 11:30

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)
Balkon activiteit - Remijdenflat
GRATIS
Activiteit Beweeg activiteit in de binnentuin van de Remijdenflat
Omschrijving Het is een beweegactiviteit in de binnentuin. SCIANDRI staat in de binnentuin en geeft ouderen gym. Bewoners kunnen gewoon meedoen in de binnentuin. Na afloop drinken we een bakje koffie/thee.
Doelgroep Bewoners
Dag Vrijdag
Kosten GRATIS
Opgeven verplicht? Nee, kom naar de binnentuin en doe mee!

Gegevens

Datum:
13 augustus
Tijd:
10:30 - 11:30
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
, , , ,
www.sciandri.com

Locatie

Remijdenflat
Remijden
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com