Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Stoelengym – Remijdenflat

Balkon activiteit - Remijdenflat bekijk alles

25 oktober 10:30 11:30

Activiteit Beweeg activiteit in de Remijdenflat op de 3de verdieping
Omschrijving Op vrijdag geven we een stoelengym in de Remijdenflat. We doen oefeningen met, naast, op en achter de stoel. Daarnaast komen er vele oefeningen voorbij die de kans op valincidenten verminderen.
Doelgroep Bewoners van Osdorp
Dag Vrijdag
Kosten GRATIS
Opgeven verplicht? Nee, kom naar de locatie en doe mee!

Gegevens

Datum:
25 oktober
Tijd:
10:30 – 11:30
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
, , , ,
Site:
www.sciandri.com
Remijden
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com