Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Balkon Beweegactiviteit – Oklahomaflat

18 juni - 12:00 - 13:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Het is een beweegactiviteit vanaf het balkon. SCIANDRI staat in de binnentuin en geeft ouderen gym. Bewoners kunnen gewoon meedoen vanaf hun balkon.
Doelgroep Bewoners
Dag Vrijdag
Kosten GRATIS
Opgeven verplicht? Nee, kom op je balkon staan en doe mee!

Gegevens

Datum:
18 juni
Tijd:
12:00 - 13:00
Evenement Categorieën:
, , ,

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com