Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Stoelengym – Ookmeerflat

Balkonactiviteit - Ookmeerflat bekijk alles

30 juli 10:15 11:15

Activiteit Beweeg activiteit in de Ookmeerflat
Omschrijving We doen oefeningen met, naast, achter en voor de stoel. We doen spierversterkende oefeningen voor het gehele lichaam. Daarnaast komen er vele oefeningen voorbij die de kans op valincidenten verminderen.
Doelgroep Bewoners van Osdorp
Dag Dinsdag
Kosten GRATIS
Opgeven verplicht? Nee, kom naar de flat en doe mee.

Gegevens

Datum:
30 juli
Tijd:
10:15 – 11:15
Kosten:
GRATIS
Evenement Categorieën:
, , , ,
Site:
www.sciandri.com
Ookmeerweg
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com