Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Beweeg en leefstijl – Buurthuis Het Anker

Herhalend evenement bekijk alles

15 oktober 13:30 14:30

OmschrijvingWe doen oefeningen op, met, naast en achter de stoel. Daarnaast komen er vele oefeningen voorbij die de kans op valincidenten verminderen. Kortom, een les waar u kracht en balans kunt verbeteren. Iedereen kan mee doen op zijn/haar niveau.
DoelgroepOuderen
DagDinsdag
KostenStrippenkaart € 10,–
Hoe kan ik meedoenVoor meer informatie en/of aanmelden: yvonne.sciandri@gmail.com // 06-51275719
Wingerdweg 260 B
Amsterdam, 1032 AN Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com