Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Buitenspeelclub – Mgr. Bekkerschool

Herhalend evenement bekijk alles

14 november 14:30 16:30

OmschrijvingIedere maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag organiseert SCIANDRI in samenwerking met SPIN en DOCK de Buitenspeelclub op de Mgr. Bekkerschool. Tikspelen, balspelen, estafettevormen en toernooivormen komen allemaal aanbod!
Ben je tussen de 6 en 12 jaar? Kom langs en doe gezellig mee!
Doelgroep6 – 12 jaar
DagMaandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
KostenGRATIS
Hoe kan ik meedoen?Kom langs en doe gezellig mee!
Voor meer informatie: Denise@sciandri.com

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com