Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Buurthuis – Huis van de wijk de Meeuw

Herhalend evenement bekijk alles

2 september 20:00 22:00

OmschrijvingTijdens het buurthuis worden er spelletjes gedaan met je vrienden en wordt er lekker met elkaar gelachen. Neem vooral je vrienden mee!
Doelgroep16 t/m 23 jr.
DagVrijdag
KostenGRATIS, Kom en doe mee!
Opgeven verplicht?Het is een open instuif dus kom en doe mee !
Gratis
Motorwal 300
Amsterdam, 1021 PH Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com