Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Conditietraining – Marineterrein

Herhalend evenement bekijk alles

1 april 16:30 17:30

Omschrijving Wit u ook uw conditie en spieruithoudingsvermogen verbeteren en wilt u lekker buiten sporten?
Doe dan mee aan onze conditietraining. Tijdens de les gaan we warmlopen en doen we diverse conditionele en spierversterkende oefeningen voor het gehele lichaam. Iedereen kan meedoen op haar/zijn niveau.
DoelgroepVolwassenen
DagMaandag (tijdens feestdagen is er geen les)
Kosten1 euro
Hoe kan ik meedoenWil je je aanmelden? Stuur een mail naar susan.spiekerman@gmail.com
Kattenburgerstraat 7
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com