Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Conditietraining – Marineterrein

Herhalend evenement bekijk alles

19 december 16:30 17:30

Omschrijving Wilt u lekker fit blijven en ondertussen een hele hoop gezelligheid ervaren? Kom bij Sciandri trainen! U wordt goed begeleid door een professionele coach en doormiddel van goede oefeningen wordt het lijf goed in beweging gezet!
DoelgroepVolwassenen
DagMaandag en Vrijdag
Kosten1 euro
Hoe kan ik meedoenWil je je aanmelden? Stuur een mail naar Centrum@sciandri.com
Kattenburgerstraat 7
Amsterdam,
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com