Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Fit Training – Gymzaal Horizon

29 juni - 19:00 - 20:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Elke dinsdag middag is er een fittraining voor ouderen. Iedereen kan deelnemen op zijn eigen niveau. De trainingen variëren van loopoefeningen, circuit trainingen, buikspieren en nog veel meer. Wilt u graag uw conditie verbeteren of op peil houden en vindt u het gezellig om te sporten in een groep? Doe dan mee met deze les.
Doelgroep Ouderen
Dag Dinsdag, 19:00-20.00 uur
Kosten Gratis
Hoe kan ik meedoen Door langs te komen

Gegevens

Datum:
29 juni
Tijd:
19:00 - 20:00
Evenement Categorie:

Locatie

Basisschool De Horizon
Pieter Calandlaan 768
Amsterdam, 1060 TZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com