Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Fitness voor vrouwen – Huis van de Wijk, Waterlandplein

Recurring Event bekijk alles

27 februari 12:00 13:00

Wilt u lekker sporten in een leuke enthousiaste groep? Kom gezellig met ons meedoen!

Gratis
Waterlandplein 302
Amsterdam, 1024 NB
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com