Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Vrouwensport – Huis van de Wijk, Waterlandplein

Recurring Event bekijk alles

5 augustus 12:00 13:00

Omschrijving
DoelgroepVrouwen 23+
DagMaandag
Kosten€ 1,–
Hoe kan ik meedoen?Voor meer informatie: Denise@sciandri.com
Gratis
Waterlandplein 302
Amsterdam, 1024 NB
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Denise Kempers
denise@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Richmond Bossman
richmond@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com