Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Fittraining 65+ – Huis van de Wijk België

Herhalend evenement bekijk alles

29 augustus 11:15 12:15

OmschrijvingWilt u werken aan uw gezondheid en vitaliteit? Doe dan mee aan deze groepstraining. De les bestaat uit een warming-up en spierversterkende oefeningen. Zo blijft u niet alleen fit, maar houdt u ook uw spieren en gewrichten soepel. We sluiten uiteraard af met een stretch. Doet u ook mee?
Doelgroep65+
DagDonderdag
Kosten€ 1,– met stadspas
€ 2,– normaal
Hoe kan ik meedoenVoor meer informatie en/of aanmelden: yvonne.sciandri@gmail.com // 06-51275719
Hageland 119
Amsterdag, Nederland
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com