Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Jongerensport – De IJsbreker

Herhalend evenement bekijk alles

20 november 20:00 22:00

OmschrijvingSCIANDRI organiseert elke woensdag een jongerensport bij OBS de IJsbreker. Ben je tussen de 16-23 jaar en vind je het leuk om in beweging te blijven? Kom langs en doe gezellig mee!
Doelgroep16 – 23 jaar
DagWoensdag
KostenGratis
Hoe kan ik meedoenKom langs en doe gezellig mee!
Voor meer informatie: denise@sciandri.com

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij ‘Evenement Categorieën’


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com