Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Kerstvakantie sport en spel instuif – De Waag

Herhalend evenement bekijk alles

27 december 2021 15:00 16:30

OmschrijvingKom in de kerstvakantie naar de sport- en spel instuif van SCIANDRI. Elke dag verschillende activiteiten waar de kinderen vrijblijvend aan mee kunnen doen. Sport en spel, trefbal, voetbal, hockey, klimmen en klauteren en nog veel meer leuks! De vakantie wordt een feestje
Doelgroep6-15 jaar
KostenGRATIS
Gratis
Oude Schans 10-D
Amsterdam, 1011 KZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com