Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Kerstvakantie Sport+ – Jacob Geelplein

Herhalend evenement bekijk alles

4 januari 14:30 16:30

OmschrijvingKom gezellig met je vrienden en vriendinnen bij sciandri sporten! Deze activiteit is gericht op jongeren vanaf 13 jaar. Dus neem lekker je vrienden en vriendinnen mee en doe mee!
Doelgroep13 – 18 jaar
DagDinsdag
KostenGRATIS
Hoe kan ik meedoenKom naar de locatie en doe mee!
Gratis
Jacob Geelstraat 42
Amsterdam, 1065 VT
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com