Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Kerstvakantie Sportmix – Staalmanplein

Herhalend evenement bekijk alles

29 december 2021 12:30 14:30

OmschrijvingSportmix is een activiteit waarbij bewegen, plezier en het kennismaken met andere centraal staat! Dus kom en neem al je vriendjes en vriendinnetjes mee en doe gezellig mee!
Doelgroep6 – 12 jr.
DagWoensdag
KostenGRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoenNee, het is een open instuif dus kom en doe mee !
Gratis

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com