Activiteitenkalender

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Kickboksen – Gymzaal Zuidpool

19 juli - 17:30 - 18:45

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

Een regelmatig terugkerende activiteit.

Omschrijving Elke maandag en vrijdag avond wordt er in de gymzaal Zuidpool een kickboks training gegeven aan jongeren van de Oostelijke Eilanden. Jongeren die interesse hebben om deel te nemen, zijn welkom.
Doelgroep 12 jaar en ouder
Dag Maandag
Kosten GRATIS, Kom en doe mee!
Hoe kan ik meedoen Aanmelden kan via Anouk@sciandri.com

Gegevens

Datum:
19 juli
Tijd:
17:30 - 18:45
Evenement Categorie:

Locatie

Gymzaal Zuidpool
Kleine Wittenburgerstraat 100
Amsterdam, 1018 LZ
+ Google Maps

Vragen? Kijk hieronder voor de desbetreffende contactpersoon per regio.

De regio van het evenement vind je hierboven bij 'Evenement Categorieën'


Algemeen
info@sciandri.com
023 – 532 70 44

Amsterdam Centrum
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Nieuw-West
Ahmed el Bousklati
ahmed@sciandri.com

Amsterdam Noord
Mourad Saalioua
mourad@sciandri.com

Amsterdam Oost
Anouk Oosterhuis
anouk@sciandri.com

Amsterdam Zuidoost
Mitchell Haijen
mitchell@sciandri.com

Almere
Rick van der Lingen
rick@sciandri.com

Zaanstad
Manon Nieswaag
manon@sciandri.com